Proč si zvolit Impest Control?

A co podle toho, čím se lišíme od jiných? Záleží na tom, co je pro vás důležité...

Jsme kvalifikovaný tým certifikovaný podle CEN 16636

Jako první v Česku jsme mezinárodně certifikováni na novou technickou normu poskytování služeb ochrany proti škůdcům "CEPA certified operator".  Náš technický manažer je certifikován jako interní auditor v potravinářství. Samozřejmě, že vlastníme i oprávnění pro činnost v DDD.

Známe  normy pro naši práci 

Normy a standardy týkající se naší práce jsou náš job. A že jich je. To máte zákon o ochraně veřejného zdraví, na ochranu zvířat, o odpadech, o obalech, o životním prostředí, o veterinární péči, o podmínkách uvádění biocidů na trh, o zbraních, o ochraně přírody a k tomu vyhlášky. A hlavně - zlatý grál ve službách ochrany před škůdci -  ČSN EN 16336.

Známe vaše normy z hlediska ochrany před škůdci

Tak to máte vedle obecných předpisů, norem a zákonů a správné výrobní praxe řadu oborových standardů (potravináři mají své BRC, AIB, IFS, FSSC22000, ISO22000, TFSM) a pak vaše vlastní interních předpisy a požadavky. 

Mluvíme anglicky (i česky nebojte se)

Vašim partnerům, odběratelům, majitelům, úřadům či auditorům vysvětlíme, co je IOŠ a jak u vás funguje, bude-li potřeba. Slovem či písmem.

Vedeme srozumitelnou dokumentaci

Každá dokumentace IOŠ je vedena tak, aby byla srozumitelná vám i cizojazyčným auditorům.

Analyzujeme rizika IOŠ a vyhodnocujeme trendy

Náš systém IOŠ je postaven na prevenci napadení škůdci a analýze kritických bodů a procesů dle HACCP. A jejich dlouhodobých trendových hodnoceních. Vaši auditoři budou spokojeni. A vy projdete auditem na jedničku.

Závady dokumentujeme

Ne, abychom vás šikanovali. Ale abyste o závadách věděli a nás potřebovali co nejméně. Pokud nalezneme závadu z hlediska prevence škůdců, vyfotíme ji a odešleme odpovědné osobě. 

Navrhujeme opatření a kontrolujeme jejich účinnost

Existuje-li možnost, jak se chránit proti škůdcům preventivně, pak vám ji navrhneme, společně zrealizujeme a zkontrolujeme. Sami od sebe, nemusíte nás žádat. V ceně, samozřejmě.

Data skladujeme elektronicky

Už od momentu, kdy technik u vás zpracuje zprávu na tabletu, vedeme ji elektronicky. Nemusíte mít obavu, že se vám ztratí. Můžeme kdykoli rekonstruovat historii provádění IOŠ u vás. Pochopitelně - zdarma.

Reportujeme vám elektronicky do 2 minut

Budete-li přát, můžete dostat výsledek inspekce do 2 minut od ukončení inspekce přímo do vašeho počítače nebo mobilu. Čím dříve se o závadě dozvíte, tím dříve ji vyřešíte a tím menší budou škody. Neztrácíte čas ani peníze. A nestojí vás to nic navíc. 

Vyhodnocujeme účinnost úklidu, hygieny a dezinfekce testem mikrobiální aktivity

Za pakatel provádíme mikrobiologické stěry. Do 48 hodin dostanete informaci o přítomnosti patogenních bakterií, virů, kvasinek či plísní. Anebo vás naučíme, jak si je dělat sami. Materiál vám dodáme.  A ještě třešnička -  pokud u vás provádíme dezinfekci - její výsledek automaticky ověřujeme stěrem.

Měříme účinnost UV lapačů hmyzu

Při kontrole a výměně lepových desek lapačů hmyzu měříme UV index zářivek. Podle něj totiž poznáme, zda je ejště natolik účinná, aby stále přitahovaly hmyz. Pochopitelně - bez příplatků. A vedeme o tom evidenci. Auditoři to ocení. Pamatujte, to že UV zářivka "svítí" ještě neznamená, že opravdu funguje. Vadné zářivky vyměníme a odpad zlikvidujeme.