Alexander Nerandžič

jednatel

Jednám za společnost a starám se o její hospodaření, nákup, IT, účetnictví, marketing strategii a dokumentaci. Odpovídám za společnost Vám - zákazníkům, státní správě a majitelům. Máte-li připomínky k naší společnosti, obraťte se na mne. Chcete-li pochválit práci našich lidí, řekněte to jim, to oni jsou ti důležití.

Pavel Němec

obchodní a technický manažer

Jsem odpovědný zástupce pro činnost ochranné DDD. Mám všechny potřebné kvalifikace. Vedu tým odborných techniků po odborné stránce. Sám v terénu pracuji. Starám se o prodej našich služeb a produktů. Vedu vývoj a testování nových postupů a technologií. Odpovídám Vám - zákazníkům za správnost, rozsah a kvalitu služeb odváděných týmem.

 Pavlína Němcová

provozní manažerka

Já řídím všechny zakázky a tým, který poskytuje naše služby. Mám na starosti personální politiku, korespondenci i denní kontakt s Vámi - našimi zákazníky a vyřizuji vaše požadavky. Odpovídám za data v řídícím systému Fleetmatics Work a podklady k účtování. Starám se o podporu provozního týmu v terénu.

Radmila Krejčová

regionální odborný technik

Jsem ta, se kterou jste bezprostředně v kontaktu. Přímo u Vás provádím pravidelné inspekce, pomáhám s prevencí, řeším problémy s ochranou proti škůdcům a vedu u Vás provozní dokumentaci. Na mně a na Vás záleží, že bude vše v pořádku, dle norem a oborových standardů. 

Pavel Čech

regionální odborný technik

Také já se, podobně jako Radka, starám přímo u Vás o Vás. Provádím pravidelné inspekce, pomáhám s prevencí, řeším problémy s ochranou proti škůdcům a vedu u Vás provozní dokumentaci. A protože jsem svého času pracoval jako facility manažer, znám velmi dobře Vaše požadavky a potřeby.

Jakub Kovář

regionální odborný technik

I já jsem součástí realizačního týmu přímo v terénu. Svou práci jsem zvyklý dělat stejně jako kolegové tak, abyste nepoznali rozdíl v kvalitě a přístupu.  Vysoká škola mě naučila metodice, život pak zkušenosti, že dobrou práci odvádíte, když Vás baví.  Rád dělám nové věci, proto se specializuji na startování nových zakázek u Vás od nuly. 

Zuzana Harkabuzíková

regionální odborný technik

Ačkoli jsem vystudovala dvě vysoké školy, zjistila jsem, že spíše než kancelář mne opravdu baví práce v terénu přímo u Vás u zákazníků. Ráda přijímám výzvy. Tahle práce mi naprosto vyhovuje a baví mě. Dobře udělaná práce a vaše spokojenost mi prostě dělá radost. To poznáte sami.